سو استفاده از مدرک تحصیلی

اینجانب مهندس معمار تا 1391 سال قبل در شرکتی مشغول به فعالیت بودم پس از استعفا وارد شرکت دیگری شدم و تاکنون نیز مشغول فعالیت میباشم.اخیرا تصمیم به تاسیس شرکتی برای خودم گرفتم و مراحل قانونی را شروع کردم در حین انجام این مراح با توجه به اینکه مدارک تحصیلی مهندسان برای تاسیس شرکت مهندسی و اخذ رتبه میبایست به سازمانهای مربوطه ارائه گرددو هر مهندس نمیتواند مدرک تحصیلی خود را در بیش از یک شرکت استفاده نماید پس از استعلام متوجه شدم شرکت اولیه که سه سال قبل از آنجا استعفا داده و تسفه نموده ام از مدرک اینجانب بدون اطلاع بنده برای اخذ رتبه استفاده نموده و مدرک اینجانب به اصطلاح در این شرکت قفل میباشد.پس از پیگیری و اعتراض با توجه به اینکه فقط خود شرکت میتواند اینجانب را از لیست افراد امتیاز آور خارج نماید نسبت به اینکار تمکین نکردن.همچنین در حین پیگیری متوجه شدم احتمالا با توجه به یک تخلف احتمالی این شرکت ظاهرا خارج کردن بنده از شرکت نیز با چالشهایی روبرو خواهد بود.میخواهم بدانم اولا در صورتیکه بخواهم شکایت کنم این شکایت در چه حوزه ای از علم حقوق جا دارد و ثانیا داد خواست تحت چه عنوانی باید صادر گرددو ثالثا چقدر زمان دادرسیبوده و چه محکومیتی دارد.

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: غصب عناوین و مشاغل
2 پاسخ
3,930 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ۰۵:۰۷